Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Департамент технічного регулювання

Pict3 

Pict2

 
 
Pictmenu
Pictmenu
Pictmenu
Pictmenu
Pictmenu
 

president

vru

kmu

Urport

Chernivtsi

Метрологічній службі Буковини - 143 роки

bignewНОВИНИ

 

Електромагнітна сумісність (ЕМС) - це здатність кількох технічних засобів різного призначення працювати одночасно так, що електротехнічні перешкоди, які виникають при цьому не чинитимуть значного вплив на якість роботи. Нещодавно Міжнародна електротехнічна комісія (IEC) опублікувала два міжнародних стандарту в сфері ЕМС, а саме: 

IEC 61000-4-30: 2015 Електромагнітна сумісність. Частина 4-30: Методи випробувань і вимірювань. Методи вимірювання якості електроенергії; 
CISPR 14-2: 2015 Електромагнітна сумісність. Вимоги до побутової техніки, електричних інструментів та аналогічних пристроїв. Частина 2: Імунітет. Сімейство стандартів. 

Стандарт IEC 61000-4-30:2015 Електромагнітна сумісність. Частина 4-30: Методи випробувань і вимірювань. Методи вимірювання якості електроенергії є одним із стандартів серії IEC 61000, яка складається з семи окремих частин. Він був розроблений фахівцями підкомітету SC 77A Електромагнітна сумісність низькочастотних явищ техничес комітету IEC ТК 77 Електромагнітна сумісність. IEC 61000-4-30: 2015 - це третє видання даного стандарту, що є результатом технічного перегляду.

Документ встановлює вимоги та методологію проведення вимірювань, надає загальні відомості про класи, описує терміни та визначення і містить посилання на пов'язані нормативні документи. У ньому описані такі параметри якості енергії, як частота мережі, величина напруги, мерехтіння, провали і переривання напруги. В останньому виданні переглянуті і доповнені методи вимірювань.

Стандарт CISPR 14-2: 2015 Електромагнітна сумісність. Вимоги до побутової техніки, електричних інструментів та аналогічних пристроїв. Частина 2: Перешкодостійкістьспрямований на встановлення єдиних вимог для захисту від електромагнітних завад зазначеного обладнання. Документ встановлює вимоги завадостійкості, дає посилання на інші нормативні документи, а також стандартизує робочі умови, критерії ефективності та інтерпретацію результатів. CISPR 14-2: 2015 містить список категорій продуктів з конкретними вимогами до кожної категорії. 

Цей стандарт містить значні технічні зміни в порівнянні з попереднім виданням, а також детально викладає вимоги і параметри для кожного виду випробувань, критерії завадостійкості для різних категорій пристроїв, умови випробувань та оцінки відповідності. 

Джерело:http://www.csm.kiev.ua 

25.03.2015p.

 


ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ МЕТРОЛОГІЇ


Актуалізація і поліпшення системи управління якістю


Впровадження системи НАССР у закладах ресторанного господарства


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ


Новини Міністерства економічного розвитку і торгівлі України


Технічне регулювання на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України


Новини національного органу стандартизацІЇ


 

До уваги власників Технічних умов


Проект наказу "Про внесення змін до Переліку продукції, що підлягає обов'язковій скертифікації в Україні"


Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки"


Набув чинності Закон України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" та пов`язані з ним документи


Набув чинності Закон України "Про стандартизацію"


Вимоги щодо розробки постійно діючих процедур заснованих на принципах НАССР


Фільм до 140 річниці метрології на Буковині (дивитись через Chrome, Opera)


Єдність вимірювань-якість життя. До 140-ї річниці метрології на Буковині

 

bignewНовини попередніх років

 

 
 
 
 
 

© 2008 ДП "Буковинастандартметрологiя"