Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Департамент технічного регулювання

Pict3 

Pict2

 
 
Pictmenu
Pictmenu
Pictmenu
Pictmenu
Pictmenu
 

president

vru

kmu

Urport

Chernivtsi

Метрологічній службі Буковини - 143 роки

bignewНОВИНИ

Послання від директорів

  Директор Міжнародного Бюро законодавчої метрології С. Паторей
   Директор Міжнародного бюро мір та ваг М. Мілтон

  Зробіть паузу на мить, і подумайте про звичайний день, можливо вчорашній.

Скільки разів ви робили щось, що вимагає вимірювання? Ви, звичайно, як правило, не задаєте собі це питання, але задумайтеся на мить. Ви дивилися на годинник (ви вимірювали час), купували або виробляли продукти (ви вимірювали масу), заправляли ваш автомобіль паливом (ви вимірювали обсяг) або перевіряли ваш тиск крові (вимірювали тиск)?

Ці дії, поряд з іншими незліченними видами діяльності в нашому повсякденному життя, стосуються певного виду вимірювань. Ми так звикли до цього, що приймаємо багато вимірювань як належне. Є багато аспектів для використання цих вимірювань. Ми приймаємо рішення, ґрунтуючись на їх результатах, так само просто і автоматично, як натискання на педаль гальма в машині, коли швидкість перевищує межу, або зменшення вживання солодкої їжі, якщо наш рівень цукру в крові дуже високий.

Ціна на багато чого з того, що ми купуємо, розраховується виходячи з вимірювань -  кількості електроенергії, води, продуктів харчування, палива і це тільки деякі з них. Ви можете бути здивовані тим, наскільки важливі точні вимірювання у вашому повсякденному житті. Іноді ми свідомо думаємо про це, але, в основному, вимірювання стають такою невід'ємною частиною нашого життя, що ми покладаємося на них, навіть не помічаючи.

Але, незважаючи на таку роль сучасних технологій, яку вони в даний час відіграють у нашому житті, точність та надійність цих вимірювань вимагає постійного вдосконалення. Можливо, тільки ті з нас, хто бере участь у вимірюваннях, знають, як наш сучасний високотехнологічний світ покладається на міжнародну систему, яка, у свою чергу, дає нам можливість надійно виконувати вимірювання, яких ми потребуємо. Нашою метою як директорів двох світових метрологічних організацій (BIPM і ОIML) є об'єднання і робота з вами для підвищення обізнаності про важливу роль, яку відіграє метрологія у всьому нашому житті.

20-го травня, річниця підписання Метричної конвенції в 1875 році - це день, коли світова спільнота метрологів відзначає Всесвітній день метрології. Для 2013 ми обрали тему "Вимірювання в повсякденному житті ", для того, щоб звернути увагу на вплив вимірювань, з якими ми як громадяни стикаємося в нашому повсякденному житті.

Приєднуйтесь до нас у святкуванні Всесвітнього дня метрології 2013: ми запрошуємо тих, хто залучений до сфери законодавчої метрології, відзначити цю знаменну дату з нами, і допомогти тим, хто навколо нас, визнати внесок міжурядових і національних організацій, які працюють цілий рік в їхніх інтересах.

 


ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ МЕТРОЛОГІЇ


Актуалізація і поліпшення системи управління якістю


Впровадження системи НАССР у закладах ресторанного господарства


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНСТВА З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ


Новини Міністерства економічного розвитку і торгівлі України


Технічне регулювання на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України


Новини національного органу стандартизацІЇ


 

До уваги власників Технічних умов


Проект наказу "Про внесення змін до Переліку продукції, що підлягає обов'язковій скертифікації в Україні"


Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки"


Набув чинності Закон України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" та пов`язані з ним документи


Набув чинності Закон України "Про стандартизацію"


Вимоги щодо розробки постійно діючих процедур заснованих на принципах НАССР


Фільм до 140 річниці метрології на Буковині (дивитись через Chrome, Opera)


Єдність вимірювань-якість життя. До 140-ї річниці метрології на Буковині

 

bignewНовини попередніх років

 

 
 
 
 
 

© 2008 ДП "Буковинастандартметрологiя"